vyšívací software profesionálů i začátečníků
 
 
 
 

ŽÁDNÝ IMPORT VEKTOROVÉ GRAFIKY

WILCOM a CorelDRAW® Graphics Suite X8 v jednom integrovaném softwaru

 

 

WILCOM® díky exkluzivní spolupráci se společností Corel přinesl kombinaci vyšívacího prostředí s CorelDRAW® Graphics Suite X8 integrovaného přímo ve WILCOM®. Toto spojení otevírá široké možnosti na poli kombinace tisku a výšivky a použití již hotových vektorově zpracovaných designů.

 
Zeptejte se svého stroje jak chutná WILCOM®
 

EmbroideryStudio e4.1 Designing

Wilcom EmbroideryStudio© Designing je profesionální řešení vyšívacího software pro tvorbu dekorativních designů pro vyšívací firmy. Je využíván světovými módními značkami, v reklamním průmyslu a v textilní výrobě vůbec. Je považován za špičku ve vyšívacím software pro efektivní a rychlou tvorbu kvalitní výšivky.

 

 

 
 

 
 
 

EmbroideryStudio e4.1 Decorating

Wilcom EmbroideryStudio© Decorating je ideálním řešením pro začátečníky ve vyšívání a skvělým nástrojem pro odvětví digitálního tisku a sítotisku. Díky osvědčeným vlastnostem a funkcím WILCOM©  s kombinací CorelDRAW® Graphics Suite X8 dává široké možnosti pro vstup tiskařského odvětví na pole vyšívání. Jeho kreativitu ocení i grafická studia nezabývající se přímo výrobou. Rozšiřuje možnosti ucelených grafických návrhů a kompletních grafických manuálů.

 

 
EmbroideryStudio e4.1 Editing
EmbroideryStudio e4.1 Lettering
EmbroideryStudio Elements
TrueSizer Pro
TrueSizer Desktop
TrueSizer Web