Průmyslové vyšívací stroje MELCO

 

Průmyslové vyšívací stroje MELCO je zavedená americká firma s téměř 40-ti letou historií. Díky fůzi se švýcarskou firmou SAURER  společnost MELCO, která řadu let vyráběla vyšívací stroje klasické konstrukce, přišla s unikátním modelem stroje s modulární koncepcí, který boří zaběhnuté mýty o vícehlavém vyšívání. Stroje díky patentu Acti-Feed jsou schopny řídit množství horní nitě pomocí automatického analytického procesu a tím přinést spoustu skvělých vlastností, jako je menší stahování materiálů, simulace schiffli vyšívání, speciální efekty, použití atypických nití, vysoké vyšívací rychlosti a mnohé další.

 
 
Jednohlavé průmyslové vyšívací stroje
MELCO EMT16plus / MOS SE

Jednohlavý 16-ti jehlový průmyslový vyšívací stroj MELCO EMT16plus s operačním systémem MOS SE. Stroj je vybaven všemi běžnými funkcemi jako je automatický odstřih, automatická změna barvy, možnosti editace již hotového vzoru (zmenšení, zvětšení,rotace). Dále disponuje funkcemi přesného polohování díky laserovému polohovacímu systému, přesnému trasování výšivky. Díky patentu Acti-Feed, který řídí podávání horní nitě, umožňuje stroji vyšívat s menšími deformacemi a dosahovat zajímavých efektů. MELCO EMT16plus nabízí díky své konstrukci  jedinečné vyšívání na čepice rychlostí  1200st/min a velikostí vzorů o kterých jiné stroje jen sní.

 
 
 
Vícehlavé průmyslové vyšívací stroje
MELCO EMT16plus / MOS Flex+

Moduly stroje MELCO EMT16plus zapojené pod jeden řídící systém MOS Flex+, který celý komplex strojů ovládá a řídí z centrálního místa. MELCO EMT16plus vícehlavý systém je flexibilní řešení poskytující  nespočet výhod, umožňuje rychlé operativní změny výroby, údržbu a servis bez přerušení výroby, eliminuje odstávku celého vícehlavého stroje a tím plýtvání výrobního času a dělá tak z těchto vícehlavých strojů naprosto unikátní systém průmyslových strojů s obrovskou produkční kapacitou a maximálním využitím vložených investic.

 

 
 
 
Schiffli vyšívací stroje SAURER  

Schiffli stroje jsou určeny pro velkoplošné vyšívání metrážního textilu. Švýcarská firma SAURER se zabývá výrobou vyšívacích strojů více než 150 let a stala se tak celosvětově uznávanou  značkou  v tomto oboru.